22.10.2018

Сьогодні, 22 жовтня, керівництво ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" спільне з КП "Комунсантрансекологія" презентувало шість нових містких сміттєвозів, які працюватимуть в різних районах міста.

Оновлення техніки і закупівля тисячі нових сміттєвих контейнерів - це одно з основних умов меморандуму, підписаного між містом і підприємством. Шість сміттєвозів із заднім завантаженням на базі "МАЗ" і об'ємом кузовів в 8, 14 і 20 кубів обійшлися підприємству близько 18 мільйонів гривен. Постачальником виступила компанія "АВТЕК", яка є дилером багатьох відомих виробників вантажної і спеціалізованої техніки.

Кошти були взяті в кредит в державному банку - "Укргазбанк" строком на п'ять років.

- Один з автомобілів ми тестували упродовж останніх двох тижнів. Він найменший з об'ємом кузова всього на 8 кубів. Під ці нові автомобілі ми зараз розробляємо нові маршрути. Один новий МАЗ по наповнюваності замінює чотири старі сміттєвози. Зараз ми йдемо від старої практики бічного завантаження сміття. Зокрема, в Олександрівському районі переобладнуємо контейнера, які знаходяться без коліс. У команді по вивезенню тепер працюватимуть по два вантажники і водій, - розповів гендиректор ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" Ігор Бурчак.

Директор КП "Комунсантрансекологія" Юрій Дорошенко відмітив, що нова техніка здатна забирати за одинраз 60-70 контейнерів, що майже в три рази більше, ніж на старих машинах.

Окрім цього, "вельтумці" уклали контракт на закупівлю 1000 контейнерів. Перша партія в 320 контейнерів вже доставлена на підприємство і частково розподілена між Вознесенівським і Олександрівським районами міста. Інші контейнери надійдуть у грудні. Нові євроконтейнери розраховані для сміттєвозів із заднім типом завантаження. Це сучасніший і акуратніший спосіб вивезення ТПВ. Контейнери виготовлені з металу, що робить їх більше зносостійкими. Середній термін служби - 15 років.

 - Зараз ми бачимо позитивну динаміку в рішенні проблем з побутовими відходами. Одна з нових програм стосується будівництва контейнерних майданчиків для роздільного збору сміття з установкою баків для скла і пластика. Зараз ми працюємо над реалізацією пілотного проекту по облаштуванню 49 майданчиків в Південному мікрорайоні міста. У планах завершити роботи наступного року, - відмітив керівник комунального підприємства "Комунсантрансекологія" Юрій Дорошенко.

Головний інженер підприємства Руслан Гармаш презентував спеціальну програму "ВЕЛЬТУМ-логістик", в основу якого входить модуль з GPS- навігацією і система контролю якості послуг, що надаються.

Тепер кожен водій сміттєвозу за допомогою мобільного телефону надає фотозвіт про виконану роботу на місці. Диспетчери за допомогою навігатора контролюють рух транспорту, зупинки, витрату палива. За допомогою системи контролю онлайн подається інформація про завантаженість сміттєвих баків і виконану роботу. Усі звіти і карта маршрутів зберігається в спеціальній базі даних. Саме і ній і міститься інформація зі списками адрес і орієнтовний час прибуття сміттєвозу.

Інші новини
«ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує оновлювати контейнерний парк.
Новини компанії
23.09.2023
«ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує оновлювати контейнерний парк.
Наразі часткова заміна контейнерів проводиться в Шевченківському районі. Надалі заплановані...
Детальніше
Вчасні платежі - це запорука належного санітарний стану Запоріжжя
Новини компанії
23.09.2023
Вчасні платежі - це запорука належного санітарний стану Запоріжжя
З самого початку військового вторгнення «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» ні на день не припиняло надавати...
Детальніше
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти»
Відео-сюжети
23.09.2023
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти»
Представники «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» прийняли участь в програмі «Акценти» на телеканалі МТМ.
Детальніше
Ваші питання – наші відповіді
Новини компанії
23.09.2023
Ваші питання – наші відповіді
На адресу ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» надходить багато питань від споживачів стосовно нарахувань за...
Детальніше
Офіційна інформація
Новини компанії
23.09.2023
Офіційна інформація
На підставі рішення ВК ЗМР від 21.10.2022р. № 398 «Про встановлення тарифів на послуги з...
Детальніше
Інформація про намір ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» щодо зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими  відходів
Новини компанії
23.09.2023
Інформація про намір ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» щодо зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходів
Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у місті Запоріжжя з 2020 року було визначено ТОВ...
Детальніше