07.02.2019

В 2018 році ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" придбало шість сучасних сміттєвозів і близько тисячі контейнерів для ТПВ. Підприємство підвищує якість послуг з вивезення сміття, проте залишається проблема значних боргів населення за надані послуги. Вони складають 38 мільйонів гривен. Це ті кошти, які могли б бути спрямовані на закупівлю нової техніки, контейнерів для сміття, а значить на розвиток підприємства. Про зміни, що сталися, і ситуацію з боргами споживачів розповів генеральний директор ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" Ігор Бурчак.

Одним з підприємств, що здійснюють в Запоріжжі вивезення сміття, є ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя", що частково знаходиться у власності міста. "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" працює як в приватному секторі, так і в мікрорайонах багатоповерхової забудови. У 2018 році підприємство було перейменоване, отримавши нинішню назву. Фактично це стало точкою відліку його нової історії.

У 2018 році ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" реалізувало низку заходів, спрямованих на підвищення якості послуг з вивезення сміття. Це було передбачено Меморандумом, підписаним підприємством з міською владою. Також "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" погоджувало на сесії інвестиційну програму, що передбачає закупівлю сучасних контейнерів для ТПВ.

- Для поліпшення якості обслуговування по вивезенню і похованню твердих побутових відходів ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" в 2018 році придбало 6 нових автомобілі-сміттєвозів різної модифікації. На цьому не збираємося зупинятися, в 2019 році плануємо придбати додаткову спецтехніку, - розповів Ігор Бурчак.

Щодня на маршрути виходить від 27 до 35 сміттєвозів, залежно від графіку роботи. Всього на підприємстві налічується 40 таких автомобілів. Ще однією проблемою є стан контейнерів для сміття, яких в Запоріжжі тисячі. Багато які з них вимагають заміни і ремонту.

- В 2018 році наше підприємство почало оновлення контейнерного парку. Було придбано більше 1000 нових оцинкованих євроконтейнерів об'ємом 1,1 куб. м, які жителі можуть побачити в Олександрівскому і Вознесенівскому районах міста. Підприємство постійно ремонтує наявні контейнери і автомобілі-сміттєвози, закуповує спеціальні запчастини як для ремонту автомобілів, так і для контейнерів, - повідомив Ігор Бурчак.

Проблемою все ще залишаються руйнівні дії вандалів - декілька десятків пластикових сміттєвих баків було спалено невідомими. Також контейнери страждають від наповнення їх будівельним сміттям, крадіжки коліс і таке інше.

- На сьогодні підприємство працює над оптимізацією маршрутів. Нові автомобілі-сміттєвози оснащені двостороннім зв'язком з диспетчерами. GPS- трекери встановлені на усі сміттєвози для контролю пересування техніки. Проводиться запуск пілотного проекту по установці відеоспостереження на усі сміттєвози. Це необхідно для контролю якості роботи по вивезенню сміття, - відмітив Ігор Бурчак.

Підприємство стабільно працює, закуповує необхідні запчастини, паливо, виплачуючи податки і заробітну плату працівникам. Проте накопичилась істотна заборгованість населення за вивезення сміття.

- Станом на 1 лютого борги населення складають близько 38 млн гривен. З них значна частина заборгованості - в приватному секторі. Багато жителів відмовляються платити за вивезення і захоронення твердих побутових відходів, вважаючи за краще викидати сміття в не призначених для цього місцях, створюючи нові і нові стихійні звалища, - заявив Ігор Бурчак.

Зазначимо, ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" не комунальне підприємство, хоча частково належить місту. Тому не може розраховувати на допомогу бюджету і здійснює свою господарську діяльність виключно за рахунок надходжень коштів від населення і організацій, які обслуговує.

Генеральний директор ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" нагадав запорожцям про необхідність своєчасно і в повному обсязі оплачувати послуги з вивезення сміття. Це необхідно як для стабільного надання цієї послуги, так і для підтримки територій міста в належному санітарному стані.

Інші новини
Оголошуємо старт інтернет-голосування за кращі роботи конкурсу «Новорічний казковий світ сміття»
25.06.2022
Оголошуємо старт інтернет-голосування за кращі роботи конкурсу «Новорічний казковий світ сміття»
Оголошуємо старт інтернет-голосування за кращі роботи конкурсу «Новорічний казковий світ сміття»...
Детальніше
Запрошуємо прийняти участь у конкурсі
Новини компанії
25.06.2022
Запрошуємо прийняти участь у конкурсі
Запрошуємо прийняти участь у конкурсі дитячої поробки – новорічної вуличної ялинкової прикраси...
Детальніше
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти».
Відео-сюжети
25.06.2022
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти».
15 листопада представники ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» прийняли участь в програмі «Акценти» на...
Детальніше
Здійснення прийому громадян в умовах карантину
Новини компанії
25.06.2022
Здійснення прийому громадян в умовах карантину
ТОВ «ВЕЛЬТУМ-ЗАПОРІЖЖЯ» продовжує працювати в штатному режимі та надавати послуги з поводження з...
Детальніше
Офіційна інформація
Новини компанії
25.06.2022
Офіційна інформація
У зв’язку із погодженням в законодавчо встановленому порядку Інвестиційної програми поводження з...
Детальніше
Представники ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя обговорили питання чистоти у програмі «Акценти» на телеканалі Z.
Відео-сюжети
25.06.2022
Представники ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя обговорили питання чистоти у програмі «Акценти» на телеканалі Z.
30 серпня гостями студії «Акценти» на телеканалі Z були начальник відділу логістики Наталія...
Детальніше