30.05.2019

Захід продовжиться з 29 по 31 травня 2019 у виставковому центрі "Козак-Палац". У форумі приймають участь експерти з питань екології, охорони довкілля, представники бізнесу, науки і освіти.

У ділових заходах візьмуть участь більше 140 провідних українських і зарубіжних спікерів з Канади, Німеччини, Польщі, США і Чехії. Організаторами "Еко Форуму-2019" являється Міністерство екології і природних ресурсів України; Міністерство освіти і науки України; Запорізька міська рада; Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата та інші.

Під час відкриття " Еко Форуму-2019" виступив губернатор Запорізької області Костянтин Іванович Бриль і розповів про те, що в регіоні зараз активно діє програма з розвитку лісів. Сумарно за два роки висаджене майже 1100 гектар нових лісів.

Також він зазначив важливу роль контролю за чистотою довкілля. Зараз на законодавчому рівні оцінка дії на довкілля є обов'язковою для будь-якого нового проекту. І навіть при втіленні в життя важливих інвестиційних проектів на обласному рівні питанням збереження екології приділяється чимала увага. Це стосується наших сонячних, вітрових електростанцій, видобутку каоліну і інших проектів.

Не менш важливим напрямом є створення заповідних парків, як це сталося, наприклад, з оголошенням акваторії Азовського моря гідрологічним заповідником загальнодержавного значення для збереження і відтворення біологічної різноманітності і водно-болотяного угіддя міжнародного значення Коса Обиточная і Заливши Обиточная. Так в поточному році парк "Приморський" отримав статус об'єкту природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Костянтин Іванович Брыль виразив упевненість в тому, що треба збільшувати площі природно-заповідного фонду України.

Впродовж трьох днів учасники 3-го спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму "Еко Форум-2019" говоритимуть про глобальні світові тренди, законодавство, "зелену" модернізацію і свідомий вибір екологічного способу життя. Серед тем, які обговорюватимуться : "Екологічні перспективы-2020"; екологія і бізнес; екологія і місто; екологія і громадяни. Всього в програмі заходу заплановані більше 10 спеціалізованих секцій, а також тренінги, воркшопи, публічні дискусії.

Вже традиційно проходить і спеціалізована виставка "Еко" за участю великих промислових компаній, малого і середнього бізнесу, комунальних підприємств, науково-дослідних інститутів, інформаційні стенди представлять міста і громади. Також працює дитяча освітня локація. На відкритому майданчику відвідувачам запропонують численні майстер-класи для дорослих і дітей, зони комфортного відпочинку, здорову і корисну їжу.

Інші новини
«ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує оновлювати контейнерний парк.
Новини компанії
23.09.2023
«ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує оновлювати контейнерний парк.
Наразі часткова заміна контейнерів проводиться в Шевченківському районі. Надалі заплановані...
Детальніше
Вчасні платежі - це запорука належного санітарний стану Запоріжжя
Новини компанії
23.09.2023
Вчасні платежі - це запорука належного санітарний стану Запоріжжя
З самого початку військового вторгнення «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» ні на день не припиняло надавати...
Детальніше
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти»
Відео-сюжети
23.09.2023
Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти»
Представники «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» прийняли участь в програмі «Акценти» на телеканалі МТМ.
Детальніше
Ваші питання – наші відповіді
Новини компанії
23.09.2023
Ваші питання – наші відповіді
На адресу ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» надходить багато питань від споживачів стосовно нарахувань за...
Детальніше
Офіційна інформація
Новини компанії
23.09.2023
Офіційна інформація
На підставі рішення ВК ЗМР від 21.10.2022р. № 398 «Про встановлення тарифів на послуги з...
Детальніше
Інформація про намір ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» щодо зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими  відходів
Новини компанії
23.09.2023
Інформація про намір ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» щодо зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходів
Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у місті Запоріжжя з 2020 року було визначено ТОВ...
Детальніше