1918 рік
Історія нашого підприємства починається з далекого 1918 року. Саме в цьому році 18 березня на засіданні Олександрівської міської Думи було прийнято рішення про створення міського мусоро-асенізаційного обозу.
1929 рік
Мусоро-асенізаційний обоз був реорганізований в контору очищення міста, яка займалася вивезенням твердих побутових відходів і рідких нечистот. У післявоєнні роки контора очищення міста поступово оновлювалася автотранспортом за рахунок скорочення гужового транспорту.
1963 рік
Контора очищення міста реорганізована у «Запоріжкомунтранс».
1984 рік
«Запоріжкомунтранс» перейменовано у КАТП «Комунсантрансекологія».

Місто Запоріжжя мало намір створити на своїй території сучасну систему поводження з твердими побутовими відходами. Для цього було укладено стратегічне партнерство з міжнародною компанією в області поводження ТПВ. Цією компанією стала REMONDIS. Створене підприємство «REMONDIS-Запоріжжя» сприяло реалізації заходів, які покращили санітарну та екологічну ситуацію у м. Запоріжжя.

15 серпня
2007 рік 

Укладено Договір про спільну діяльність та створення спільного підприємства «REMONDIS-Запоріжжя». Саме в цьому році місто Запоріжжя заклало фундамент у створення сучасної системи поводження с твердими побутовими відходами. З метою досягнення поставленої мети було укладено стратегічне партнерство з міжнародною компанією в галузі поводження ТПВ. Такою компанією стала «REMONDIS».  Створене підприємство «REMONDIS-Запоріжжя» сприяло реалізації заходів, які служили покращенню санітарної та екологічної ситуації в м. Запоріжжя. У Запоріжжі «REMONDIS» реалізував перший на території колишнього СРСР проект по модернізації сфери поводження з відходами.

1 серпня
2008 рік

ТОВ «REMONDIS-Запоріжжя» починає свою діяльність. Одним із перших шагів роботи підприємства стало введення системи роздільного збору твердих побутових відходів з використанням сучасних пластикових контейнерів по місту Запоріжжя.

2015 рік 

«REMONDIS-Запоріжжя» було перейменовано на "UMWELT-Запоріжжя".

2018 рік
"UMWELT-Запоріжжя" було перейменовано на ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».