1. /
  2. /
  3. ПОСЛУГИ
  4. /
  5. ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» — це приватне підприємство, яке займається вивезенням твердих побутових відходів з усіх районів м. Запоріжжя. Послуги по вивезенню ТПВ надаються по контейнерній та безконтейнерній системі. ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» надає послуги керуючись нормативною та законодавчою базою України на основі Публічного договору.

Публічний договір        Тарифи             Договори

            Послуга для населення

  • Для вивезення твердих побутових відходів з території багатоквартирних будинків передбачена контейнерна система. Кількість контейнерів розраховується по кількості зареєстрованих мешканців та норми надання послуг з вивезення ТПВ, затвердженою рішенням виконавчого комітета Запорізької міської ради від 23.02.2018 р. № 47. У висотному секторі контейнера населенню надаються на безоплатній основі. Юридичні особи, ЖБК, ОСББ сплачують оренду контейнерів згідно умовам договору. Відповідальність за використання та збереження контейнерів, які знаходяться на контейнерному майданчику, несуть мешканці будинку. Прибиранням контейнерного майданчика займаються управляючі компанії районів міста.
  • Для вивезення твердих побутових відходів з території приватного сектора передбачена пакетна система. Пакети жовтого кольору (з 01.06.2021р.) з логотипом підприємства ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» видаються квартальними безкоштовно при наданні квитанції про оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів. Абонент має право на отримання пакетів, згідно норми надання послуг з вивезення ТПВ, затвердженої рішенням виконавчого комітета Запорізької міської ради від 23.02.2018 р. № 47. Норма в упорядкованих будинках становить 2, 44 м3 на рік на одного зареєстрованого мешканця або 0,2 м3 в місяць. Дана норма відповідає 4 пакетам об’ємом 50 літрів або 2 пакетам об’ємом 100 літрів. Також мешканці приватного сектора мають змогу скористуватися додатковою послугою – білі пакети, які можна придбати на території підприємства. Це відмінний вихід в ситуації перенакопичення твердих побутових відходів.

    Послуга для підприємств та організацій міста
  • Вивезення твердих побутових відходів для юридичних осіб, підприємств та організацій в м. Запоріжжя проводиться по контейнерній системі. В окремих випадках, юридичним особам, які ведуть свою господарську діяльність на території приватного сектора, послуга надається по безконтейнерній системі з використанням синіх пакетів з логотипом ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».
  • Вивезення ТПВ проводиться спеціалізованим автотранспортом підприємства.