1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Новини компанії
  6. /
  7. Мешканцям приватного сектору нагадали про культуру поводження з відходами
27.01.2021

У Запоріжжі триває реалізація заходів, спрямованих на поліпшення якості надання послуг з поводження з відходами. Це стосується як приватного сектору, так і багатоповерхової забудови. Зокрема для вивезення ТПВ з приватного сектору почали використовувати нову техніку, яка була придбана нещодавно.

Кілька місяців тому «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» придбало чотири одиниці техніки, три з яких задіяні у вивезенні сміття саме з приватного сектору Запоріжжя.

Обслуговування приватного сектору, має свої особливості. Вузькі та майже непроїзні вулиці, тупики, гілля дерев, що розрослось майже на всю дорогу. Всі вищевказані фактори створюють певні проблеми для роботи спеціальної техніки і уповільнюють роботу бригади.

Щоб врегулювати ці питання представники «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» виїжджають на проблемні ділянки приватного сектору і проводять бесіди з місцевими жителями.

Керівництво «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» закликає запоріжців вчасно сплачувати за надані послуги та не накопичувати борги. Адже від цього залежать якість та обсяг виконаної робіти.