1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Новини компанії
  6. /
  7. Обговорення питання чистоти у місті в ефірі програми «Акценти»
12.11.2020

У середу, 11 листопада, начальник відділу логістики ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» Наталія Краско та начальник абоненського відділу Олена Говоркова прийняли участь в програмі «Акценти» на телеканалі Z. Мова йшла про роботу підприємства  в умовах карантину, оновлення автомобільного парку, проблему вандалізму та роботу з боржниками.

Наталія Краско, начальник відділу логістики, розповіла, що незважаючи на посилення карантинних умов та запровадження «червоної зони» на території м. Запоріжжя ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує працювати в штатному режимі та надавати послугу з  поводження з побутовими відходами. Відновлено  проведення дезінфекції контейнерів та автомобілів-сміттєвозів, також посилено масковий та температурний режими на території підприємства.

В жовтні цього року автомобільний парк ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» поповнено 4 сміттєвозами МАЗ, два з яких мають бункери об’ємом 8 м.куб., ще два – 14 м.куб.  Головна перевага нової техніки — це підвищений коефіцієнт пресування. Для підприємства це означає, наприклад, що 14 м.куб. машина здатна за один раз вивести в середньому 60 сміттєвих контейнерів. А для жителів міста – підвищення якості наданих послуг.

Олена Говоркова, начальник абонентського відділу, повідомила, що станом на 01.11.2020р. заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходів становить майже 60 млн. грн. Підприємство веде активну роботу з боржниками, інформацію про суми накопичених боргів по квартирам свого будинку, кожен мешканець може побачити у рахунку. Окрім того, боржники отримують претензії попереджувального характеру, про необхідність сплати заборгованості, і в подальшому, справа може бути передана в суд.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.