1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Відео-сюжети
  6. /
  7. Обговорення питання вивезення сміття в студії програми «Акценти»

15 листопада представники ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» прийняли участь в програмі «Акценти» на телеканалі Z. Головна тема обговорення стосувалась питань вивезення сміття в Запоріжжі. Гостями студії були начальник відділу логістики Наталія Краско та начальник абонентського відділу Олена Говоркова.

Перш за все представники підприємства повідомили, як відбувається робота ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» в період дії «червоної зони». Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у місті, ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує працювати в штатному режимі та стабільно надавати послугу з поводження з побутовими відходами. Працівники забезпечені необхідними дезінфікуючими засобами та працюють з дотриманням маскового режиму.

Актуальною на сьогодні темою також є прибирання опалого листя. Начальник відділу логістики Наталія Краско нагадала, що викидати листя та гілля до контейнерів заборонено. Вивезення таких рослинних відходів здійснюється районними адміністраціями з залученням спецтехніки.

Олена Говоркова, начальник абонентського відділу, ще раз нагадала мешканцям приватного сектору, що отримати жовті пакети для відходів можна як на території підприємства, так і у представників квартальних комітетів. При собі необхідно мати квитанцію про сплату.

Повідомляємо, що заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 64 млн.грн.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.