1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Відео-сюжети
  6. /
  7. Представники ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя прийняли участь у програмі «Акценти» на телеканалі Z
25.06.2021

Начальник відділу логістики Наталія Краско і начальник абонентського відділу Олена Говоркова в прямому ефірі відповіли на найбільш актуальні питання від жителів м. Запоріжжя стосовно послуги з поводження з побутовими відходами.

Начальник абонентського відділу Олена Говоркова нагадала, що з червня змінено колір пакетів для вивезення сміття з приватного сектору. З 1 червня у використанні мають бути брендовані пакети жовтого кольору, отримати які можна на підприємстві ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя, або голів квартальних комітетів.

Наталія Краско, начальник відділу логістики, розповіла до чого призводить перенавантаження контейнерів в результаті викидання будівельних відходів. Шкоди зазнають перш за все колеса контейнера, а сам він зазнає значної деформації, внаслідок якої з’являються дірки та тріщини.

Повідомляємо, що заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 64 млн.грн.

Керівництво підприємства нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.