Замовити послугу:
Залиште свої координати і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення інформації

Вивіз твердих побутових відходів
Вивіз твердих побутових відходів

ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» - це приватне підприємство, яке займається вивезенням твердих побутових відходів з усіх районів м. Запоріжжя. Послуги по вивезенню ТПВ надаються по контейнерній та безконтейнерній системі. ТОВ «ВЕЛЬТУМ – Запоріжжя» надає послуги керуючись нормативною та законодавчою базою України на основі Публічного договору.

Захоронення ТПВ
Захоронення ТПВ

ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» пропонує організаціям, заводам, приватним компаніям, послугу з захоронення будівельних та комунально-змішаних відходів. Вивезення до місця захоронення проводиться автотранспортом клієнта. Полігон знаходиться за адресою вул. Базова 10 В. Вартість захоронення за 1 т. складає 183,96 грн ( з ПДВ).

Спец. тара для ТПВ
Спец. тара для ТПВ

Спец. тара для населення

В приватному секторі м. Запоріжжя для вивезення твердых побутових відходів використовується пакетна система.  Підприємством надаються фірмові пакети з логотипом ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя". 

Спец. тара для юр. осіб

Юридичні особи мають можливість орендувати контейнер ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя". Для цього необхідно укласти договір з організацією на вивезення твердих побутових відходів.