1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Фото галерея
  6. /
  7. У тестуванні екологічної настільної гри «Екополія» прийняла участь команда «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя»
10.06.2021

Нарешті Екополія дісталася ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя. Пропозицію прийняти участь у грі і таким чином допомогти у тестуванні отримали ще весною від Світлани Розсохач, куратора проєкту. Створили гру учні школи №65 м.Запоріжжя і саме вони розтлумачують правила і слідкують за їх дотриманням.

Скажемо відверто, побоювання в нас були. Проведення такого роду тестувань в команди ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя були вперше.

Так що ж таке Екополія?

Екополія – це настільна гра, яка має екологічно-просвітницьке підґрунтя. Основне завдання для гравців — знищити сміттєвий острів в океані та зробити сміттєпереробний завод. Учасники гри дізнаються більше про повторну переробку і утилізацію використаних речей. Процес гри захоплює і дає змогу кожному гравцю будувати свої стратегії будівництва екологічних міст.

Зараз Екополія знаходиться на етапі тестування, після чого усі побажання та рекомендації будуть враховані дизайнерами і внесені до гри.

Наш висновок однозначний. ГРА ЗАСЛУГОВУЄ НА УВАГУ! Питання перенакопичення сміття доступно пояснюється вже з перших хвилин гри.

Екологічних знань багато не буває! А враховуючи залежність дітей від сучасних гаджетів, Екополія може стати прекрасною альтернативою і захопливою сімейною грою.

Ми пишаємося, що Екополія створена саме запорізькими учнями. І сподіваємось, що спробувати свої сили в грі зможуть усі бажаючі.