1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Відео-сюжети
  6. /
  7. «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» вдосконалює систему автоматизації маршрутів
30.06.2021

Підприємство постійно розширює систему онлайн GPS-моніторингу за автопарком, щоб поліпшити якість послуг, що надаються і раціонально використовувати технологічні ресурси.

Трекінгова система по-справжньому унікальна, лише декілька профільних компаній в Україні мають подібно побудовані програми. Розробкою і вдосконаленням програмного забезпечення займались програмісти і провідні фахівці «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя». Як результат — тепер менеджери-логісти підприємства можуть онлайн контролювати роботу сміттєвозів. А значить, стежити за виконанням плану і швидко реагувати на позаштатні ситуації. За рахунок цього послуга з вивезення сміття надається більш якісно та контрольовано.

Диспетчери мають можливість в режимі онлайн на інтерактивній мапі спостерігати за рухом сміттєвозів. Бачити межі всіх контейнерних площадок і контролювати, як проходить прибирання. Програма фіксує відхилення від графіку, простої і навіть порушення швидкісного режиму. Якщо в процесі роботи у одного з екіпажів виникла проблема з автомобілем, диспетчери мають можливість оперативно змінити маршрут іншого екіпажу і таким чином запобігти зриву графіку вивезення сміття в місті.