1. /
  2. /
  3. Усі статті
  4. /
  5. Новини компанії
  6. /
  7. Запоріжці заборгували за послугу з поводження з побутовими відходами майже...
20.11.2020

           Незважаючи на посилення карантинних умов у місті, ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжує працювати в штатному режимі та надавати послуги з поводження з побутовими відходами. Окрім того, підприємство додатково та за власний кошт проводить роботи з дезінфекції контейнерів, створивши для цього спеціальну бригаду робітників.

           Але борги населення перед ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» продовжують зростати. Станом на 01.11.2020 р. заборгованість населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить майже 60 млн. грн., що більше на 500 тис. грн.  в порівнянні  з попереднім місяцем.

            Підприємство проводить активну роботу з боржниками, інформацію про суми накопичених боргів по квартирам свого будинку, кожен мешканець може побачити у рахунку. Окрім того, боржники отримують претензії попереджувального характеру, про необхідність сплати заборгованості. Якщо абонент продовжує ігнорувати оплату послуги з поводження з побутовими відходами, підприємство має право звернутися до суду. В такому випадку, споживач буде зобов’язаний окрім заборгованості сплатите ще судовий та виконавчий сбір.

         Керівництво ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя» нагадує про необхідність своєчасної оплати згідно виставленим рахункам. Регулярні платежі є запорукою стабільної роботи підприємства та здійснення вивозу сміття згідно затвердженого графіку.